Apple Card 4% وجه نقد در Petco، Ray-Ban، Yeti و موارد دیگر دریافت می کند

اخبار اپل


در ماه جولای با خرده فروشان منتخب، وجه نقد Apple Card خود را دو برابر کنید.
عکس: اپل

از هم اکنون تا پایان ژوئیه در برخی از خرده‌فروشان آنلاین و ارائه‌دهندگان خدمات از Apple Card استفاده کنید تا 4% وجه نقد دریافت کنید. این یک تبلیغ تابستانی است و شرکت های درگیر عینک آفتابی، بلیط سینما، خنک کننده، اتاق هتل و غیره ارائه می دهند.

Apple Pay و کارت اعتباری Mac-maker به طور منظم حداقل 2٪ وجه نقد را برای خریدهای آنلاین ارائه می دهند، اما برخی از معاملات ویژه درصد بیشتری را به همراه دارند. شبیه این یکی.

از Apple Card و Apple Pay استفاده کنید تا 4٪ را در خرده فروشان منتخب پس بگیرید

کاربران کارت اعتباری اپل درصدی از هر خرید را به صورت روزانه نقدی دریافت می کنند. هر روز به Apple Cash مشتری اضافه می شود. و خریداران باهوش می توانند معاملاتی را پیدا کنند که بیشتر پیشنهاد می کنند.

مانند چیزی که اپل به تازگی راه اندازی کرده است. این وعده می‌دهد، «هنگام خرید در برنامه‌ها یا در وب با استفاده از Apple Card با Apple Pay در StubHub، Petco، HotelTonight، Fandango، Yeti، J.Crew، Ray-Ban، 2% پول نقد واقعی را به 4% برگردانید. و کروکس.

معامله در حال حاضر موجود است، اما چهارشنبه، 31 ژوئیه به پایان می رسد. و چند هشدار دیگر وجود دارد. برای خرید انباشته تا 3000 دلار خوب است. و هیچ کارت هدیه ای شامل نمی شود.

برای شروع، به stubhub.com، jcrew.com، yeti.com، crocs.com، petco.com، ray-ban.com، hoteltonight.com، fandango.com سر بزنید. یا از اپلیکیشن های این شرکت ها استفاده کنید. همانطور که اپل اشاره می کند، “نیازی به ثبت نام نیست. به سادگی نقدینگی روزانه خود را دو برابر کنید. تنها چیزی که نیاز دارید یک ardCard است.

از طریق: من بیشتر
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …