«Disney Mirrorverse» دنیای جدیدی از خشونت را به روی گیمرهای آیفون باز می کند

اخبار اپل


تازه آزاد شده Disney Mirrorverse تیره تر از بازی های معمول این شرکت است.
عکس: کابام / دیزنی

Disney Mirrorverse شخصیت های کلاسیک را در جهتی تاریک تر می برد. نسخه‌های واقعیت جایگزین این نمادهای صفحه باید با یک «تهدید تاریک و بی‌امان» روبرو شوند.

بازی اکشن RPG مبتنی بر تیم اکشن رایگان روز پنجشنبه در اپ استور عرضه شد.

Disney Mirrorverse مخاطبان مسن را هدف قرار می دهد

House of Mouse بازی‌های زیادی ارائه می‌کند، اما اینها معمولاً برای مخاطبان جوان‌تر هستند. Disney Mirrorverse هدف بالاتری دارد – برای سنین 12 سال به بالا است.

این بازی بازیکنان را دعوت می‌کند تا وارد دنیایی متفاوت شوند که شخصیت‌های دیزنی و پیکسار را در خود جای داده و برای دفاع در برابر یک تهدید تاریک و بی‌امان قدرت یافته‌اند. آن نیست دونالد داک در مورد کسرها می آموزد.

بازیکنانی که به دنبال یک جنگنده هستند، می‌توانند به قول توسعه‌دهنده یک «سالی زره‌دار» باشند. یا “همدم نهایی نبرد شخصی Baymax” را انتخاب کنید. و تصور نکنید که تنها گزینه ها قهرمانان سنتی هستند. “جادوگر انتقام جوی اژدها، Maleficient” یک شخصیت قابل بازی است.

به گفته دیزنی، در این بازی، «بازیکنان تیم‌هایی از نگهبانان قدرتمند را متحد می‌کنند تا از طریق روایتی در حال تکامل از مأموریت‌های حماسی برای شکست دادن نیروهای شکسته‌ای که به دنبال شکستن Mirrorverse هستند، با هم مبارزه کنند».

یک تریلر پس زمینه و نمایش برخی از اکشن ها را نشان می دهد:

نبرد را از امروز شروع کنید

Disney Mirrorverse اکنون برای آیفون و آیپد در اپ استور موجود است. (نسخه اندرویدی نیز وجود دارد.) در حالی که بازی برای دانلود و بازی رایگان است، دیزنی خریدهای درون برنامه ای را ارائه می دهد که قیمت آنها از 99 سنت تا 24.99 دلار متغیر است.

توسط Kabam با همکاری دیزنی و پیکسار گیمز ساخته شده است.

طرفداران بازی نیز ممکن است بررسی کنند Disney Melee Mania، که شخصیت های محبوب را در یک نزاع همه جانبه قرار می دهد.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …