iPad در iPadOS 16 هنوز هم می تواند مرکز خانه شما باشد، اما یک نکته مهم وجود دارد


به نظر می رسد اپل در تلاش برای راضی کردن برخی از کاربران حماسه iPad / Home Hub را پیچیده تر کرده است.

کاترین فرانکلین، سخنگوی اپل در بیانیه‌ای به The Verge گفت که iOS 16 و iPadOS 16 به پشتیبانی از آی‌پد به‌عنوان یک مرکز خانگی ادامه می‌دهند – با یک شکاف بزرگ. به گفته فرانکلین، برای ادامه استفاده از آی‌پد به‌عنوان یک مرکز خانگی، کاربران باید از معماری قدیمی استفاده کنند که در حال حاضر برنامه Home را تقویت می‌کند.

کاترین فرانکلین، سخنگوی اپل در بیانیه‌ای به The Verge گفت: «iOS 16 و iPadOS 16 به پشتیبانی از iPad به‌عنوان یک مرکز خانگی و بدون افت عملکرد ادامه خواهند داد. در حالی که این امر در چهره آن امیدوارکننده به نظر می رسد، یک ستاره بزرگ وجود دارد. اپل در حال برنامه ریزی برای معرفی یک معماری جدید به برنامه جدید Home در iPadOS 16 است و iPad به عنوان یک هاب خانگی با این معماری پشتیبانی نخواهد شد.

در اینجا بیانیه کامل فرانکلین آمده است: “در کنار این نسخه ها، برنامه Home معماری جدیدی را برای تجربه ای حتی کارآمدتر و قابل اعتمادتر معرفی خواهد کرد. از آنجایی که iPad با معماری جدید به عنوان یک هاب خانگی پشتیبانی نمی شود، کاربرانی که برای این منظور به iPad متکی هستند. نیازی به به روز رسانی معماری Home نیست و می توانید از تمام ویژگی های موجود لذت ببرید.

در حال حاضر مشخص نیست که اپل چگونه به کاربرانی که در حال حاضر از آی‌پد استفاده می‌کنند اطمینان می‌دهد که از معماری قدیمی استفاده می‌کنند. همچنین دقیقاً مشخص نیست که چرا استفاده از آی‌پد به‌عنوان یک مرکز خانگی در معماری جدید پشتیبانی نمی‌شود.

The Verge حدس می‌زند که ممکن است ارتباطی با Matter داشته باشد، استاندارد جدید قابلیت همکاری خانه هوشمند که اپل قول داده است با برنامه جدید Home از آن پشتیبانی کند.

اگر می‌خواهید از همه این آشفتگی‌ها اجتناب کنید، بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که یک Apple TV یا HomePod mini را انتخاب کنید، دو دستگاهی که با معماری جدید برنامه Home در iPadOS 16 به عنوان هاب خانه پشتیبانی می‌شوند.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …