NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند.

از CNBC در روز جمعه:

دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ ملی فوتبال ارائه کرده اند. آنها فقط منتظرند تا بفهمند چه کسی برنده می شود.

این گزارش می‌گوید که هر سه شرکت «هفته‌ها پیش» پیشنهاداتی را ارائه کرده‌اند و در حال مذاکره با NFL هستند، زیرا لیگ تلاش می‌کند تصمیم خود را بگیرد.

این گزارش می گوید NFL بیش از 2 میلیارد دلار برای این بسته می خواهد، که بیش از 1.5 میلیارد دلاری است که DirecTV برای معامله فعلی خود پرداخت کرده است. ظاهراً در رسیدگی ها تأخیر ایجاد شده است:

بسیاری از ناظران، از جمله برخی از خود مناقصه گران، ابراز تعجب کرده اند که معامله تاکنون انجام نشده است. دو نفر از این افراد گفتند که تأخیر مربوط به ترکیبی از دارایی ها و گفتگوهای مشارکت مرتبط است که در مذاکرات معامله به پایان رسیده است. یکی از افراد گفت، اگر بحث ها فقط بر روی ساندی تیکت متمرکز می شد، احتمالاً قبلاً توافقی حاصل شده بود.

همانطور که گزارش اشاره می کند، عجله ای وجود ندارد زیرا دایرک تی وی در حال حاضر برای فصل آینده 2022-23 قفل شده است، اما پیشنهاد دهندگان مشتاق هستند که معامله را انجام دهند تا بتوانند آن را اعلام کنند.

بر اساس این گزارش، شرط مشترک شدن دارندگان ساندی تیکت در پلتفرم هلدینگ در حال حذف شدن است. در حال حاضر، برای دریافت بلیط یکشنبه باید یک مشتری DirecTV بخرید، با این حال، به نظر می رسد که کاربران در صورت تمایل به این بسته، در آینده مجبور نخواهند شد از مشترکین Apple TV +، Disney + یا Amazon Prime استفاده کنند. این می تواند به معنای معامله ای بسیار شبیه به قرارداد MLS Apple TV باشد که این شرکت چند هفته پیش اعلام کرد.

اپل قراردادی 2.5 میلیارد دلاری را اعلام کرد که بر اساس آن میزبان تمام جریان‌های MLS برای 10 سال آینده بدون خاموشی یا محدودیت‌های محلی خواهد بود. با این حال، این بازی‌ها در ایستگاه‌های محلی نمایش داده می‌شوند، چیزی که به نظر می‌رسد یک معامله نوع دوستانه باشد.

این معامله و Apple TV + در همه بهترین آیفون‌ها، آی‌پدها، مک‌ها و بهترین تلویزیون‌های اپل تی‌وی 2022 در دسترس هستند.

محتوای انحصاری

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و با بودجه‌ی کلان از کارگردانان مشهور و بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو گروه Family Sharing تماشا کنید.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …