Pokémon Go: Buzzwole Raid Guide

اخبار اپل


Season of Go اینجاست و همراه با آن، Ultra Beasts. این پوکمون‌های افسانه‌ای در فضای فوق‌العاده سفر کرده‌اند و راه خود را در حملات پوکمون گو پیدا کرده‌اند، جایی که می‌توانید با آنها مبارزه کنید و آنها را بگیرید. خوشبختانه، ما اینجا در iMore همه چیزهایی را که برای شکست دادن آنها باید بدانید، می دانیم. و مطمئن شوید که بهترین لوازم جانبی پوکمون گو ما را بررسی کنید، تا بتوانید برای سفر پوکمون خود به طور کامل مجهز شوید!

Buzzwole در پوکمون گو کیست؟

منبع: شرکت پوکمون

UB-02 Absorption، Buzzwole یکی از جانوران فوق‌العاده است، یک کلاس خاص از پوکمون‌های افسانه‌ای که فقط در Ultra Space یافت می‌شوند. به ندرت، Ultra Wormholes در منطقه آلولا ظاهر می‌شود و به مردم و پوکمون‌ها به طور یکسان توانایی عبور از دنیای پوکمون و Ultra Space را می‌دهد. اکنون، Ultra Beasts، ابتدا با Pokémon Go Fest 2022 و سپس در حملات بعدی، راه خود را به Pokémon Go پیدا کرده‌اند.

از نظر گیم پلی، Buzzwole یکی از دو Ultra Beasts با تایپ Bug و Fighting است و قطعا از این دو در Pokémon Go بهتر است. حجم آن بسیار بیشتر از فروموسا است و حداقل پتانسیل یک گروه حرکتی ویرانگر را دارد. در حال حاضر، Movepool آن چندان چشمگیر نیست، اما همه چیز می تواند در هر نقطه تغییر کند، بنابراین ارزش سرمایه گذاری روی یک زوج را دارد.

استراتژی های Mega Evolution برای Buzzwole در Pokémon Go؟

چندین گزینه برای Mega Evolution در هنگام مقابله با (Pokémon) وجود دارد که بر سه نقطه ضعف آن تمرکز دارد: Flying، Fire، و Psychic.

مگا پیجوت

Pokemon 018 Pidgeot Mega

منبع: شرکت پوکمون

در صورت امکان، Mega Pidgeot همان Mega Evolved Pokémon است که در این مبارزه در تیم خود می خواهید. به عنوان یک نوع عادی و پرنده، در برابر آسیب نوع Bug مقاومت می کند و هیچ نقطه ضعفی ندارد که Buzzwole بتواند از آن استفاده کند. همچنین با بهره گیری از ضعف مضاعف Buzzwole، همان نوع Mega Boost را برای سایر انواع پرواز در میدان فراهم می کند. اگر مگا پیجوت را به این مبارزه می آورید، گست و پرنده شجاع مجموعه حرکتی است که شما می خواهید.

مگا کاریزارد Y

Pokemon 006 Mega Charizard Y

منبع: شرکت پوکمون

اگر نمی توانید Mega Pidgeot را تاب دهید، Mega Charizard Y بهترین گزینه بعدی شماست. این نوع Fire و Flying همان نوع تقویت مگا را به دو نقطه ضعف Buzzwole ارائه می دهد، در حالی که در برابر آسیب های نوع Bug و Fighting مقاومت می کند. متأسفانه، Charizard به حرکات Flying Type Charged دسترسی ندارد، اما برای این مبارزه، شما می خواهید آن را بدانید ایر اسلش و انفجار سوختگی.

مگا لاتیوس

Pokemon 381 Latios Mega

منبع: شرکت پوکمون

اگرچه یک حمله مبتنی بر Psychic برای این حمله توصیه نمی شود، اگر قبلاً Mega Latios را آماده کرده اید، در برابر Buzzwole بسیار خوب عمل می کند. این یک نوع Dragon و Psychic است، بنابراین حرکات نوع Bug آسیب فوق العاده موثری وارد می کند، اما در برابر آسیب نوع مبارزه مقاومت می کند. ضربه سر ذن و روانی مجموعه حرکتی است که می خواهید Mega Latios شما در این مبارزه بداند.

تذکرات ارجمند

در حالی که آنها عملکرد خوبی نخواهند داشت، Pokémon های Mega Evolved زیر نیز می توانند برای این حمله کار کنند:

بهترین شمارنده ها برای Buzzwole در پوکمون گو کدامند؟

Buzzwole یک نوع Fighting و Bug با دسترسی به حرکات Fighting، Bug و Poison است. از نقاط ضعف آن می توان به Flying، Fire، Psychic و Fairy اشاره کرد. با این حال، پرواز یک ضعف مضاعف است، بنابراین باید تلاش خود را در آنجا متمرکز کنید.

Moltres

Pokemon 146 Moltres

منبع: شرکت پوکمون

بهترین شمارنده استاندارد برای Buzzwole یک Legendary از Kanto، Moltres است. این یک نوع Fire و Flying است، بنابراین در برابر آسیب های نوع Bug و Fighting مقاومت می کند در حالی که هیچ نقطه ضعفی ندارد Buzzwole می تواند از آن سوء استفاده کند. به‌علاوه، Moltres بارها به روش‌های مختلف به نمایش درآمده است، به طوری که اکثر بازیکنان فعال چندین فرصت برای گرفتن و تقویت آن داشته‌اند. اگر Moltres را در تیم خود بگنجانید، می خواهید حمله از جناحین برای حرکت سریع آن و حمله آسمان برای متهم

رایکوازا

Pokemon 384 Raquaza

منبع: شرکت پوکمون

پیشخوان بعدی برای Buzzwole طلسم است پوکمون زمردرایکوازا. این نوع پرنده و اژدها در برابر آسیب های نوع مبارزه و اشکال مقاومت می کند در حالی که هیچ نقطه ضعفی ندارد. Rayquaza همچنین بارها در حملات و حتی در تحقیقات ویژه در دسترس بوده است، بنابراین اکثر بازیکنان فعال با آن مواجه شده اند. اگر Rayquaza را به این مبارزه بیاورید، می خواهید ایر اسلش و طوفان برای متحرک

هو اوه

Pokemon 250 Ho-oh

منبع: شرکت پوکمون

طلسم از پوکمون گلد، Ho-Oh یکی دیگر از شمارنده های عالی برای Buzzwole است. این یک نوع Fire و Flying است که به آن مقاومت در برابر حرکات نوع Bug و Fighting می دهد و همچنین هیچ نقطه ضعف مربوطه ای ندارد. Ho-Oh نیز بارها به روش‌های مختلف در دسترس بوده است، بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که حداقل یکی از آنها را روشن کرده باشید. برای این حمله، حرکت ایده آل Ho-Oh است قدرت پنهان (پرواز) و پرنده شجاع.

لوجیا

Pokemon 249 Lugia

منبع: شرکت پوکمون

یکی دیگر از شمارنده های عالی برای Buzzwole، Lugia، طلسم از پوکمون نقره ای. این نوع Psychic و Flying هیچ نقطه ضعفی ندارد که Buzzwole می تواند از آن سوء استفاده کند و در برابر آسیب نوع Fighting مقاومت می کند. با این حال، تنها یک Apex Lugia که از تحقیقات محدود Apex Masterwork به دست آمده است، مناسب است. Apex Lugia تنها موردی است که به آن دسترسی دارد ایروبلاست ++، که باید با آن جفت شود فراحسی برای حداکثر آسیب اگرچه سایر لوجیاها می توانند یاد بگیرند آئروبلاست، بهتر است با هر یک از کانترهای برتر دیگر یا حتی اکثر بک آپ ها استفاده کنید.

ایولتال

Pokemon 717 Yveltal

منبع: شرکت پوکمون

طلسم افسانه ای پوکمون Y، Yveltal نیز در این حمله بسیار خوب عمل می کند. به عنوان یک نوع پرنده و تاریک، هیچ نقطه ضعف یا مقاومت مرتبطی ندارد و تا کنون در Pokémon Go در دسترس بوده است. با این حال، اگر Yveltal را همراه خود بیاورید، گست و طوفان مجموعه حرکتی ایده آل آن برای رویارویی با Buzzwole است.

شجاعت

Pokemon 628 Braviary

منبع: شرکت پوکمون

یکی دیگر از شمارنده های عالی برای Buzzwole، Braviary بومی Unovan است. این نوع پرنده و معمولی در برابر آسیب نوع اشکال مقاومت می کند در حالی که هیچ نقطه ضعفی ندارد. متأسفانه، Braviary در دسترس بودن نسبتاً محدودی دارد، زیرا فقط از طریق تکامل به دست می‌آید و مرحله اول آن معمولاً تولید نمی‌شود. با این حال، اگر یکی را روشن و آماده راه اندازی دارید، ایر اسلش و پرنده شجاع مجموعه حرکتی است که برای این حمله می خواهید.

استاراپتور

Pokemon 398 Staraptor

منبع: شرکت پوکمون

Staraptor که در ابتدا در منطقه Sinnoh Gen IV با آن مواجه شد، شمارنده رایج تری است که می توانید در برابر Buzzwole به آن اعتماد کنید. همچنین یک نوع عادی و پرنده است، بنابراین در برابر حرکات نوع Bug مقاومت می کند و در عین حال آسیب استاندارد Fighting و Poison را می گیرد. مرحله اول آن فوق‌العاده رایج است و Staraptor حتی در حمله‌ها نیز به نمایش درآمده است، بنابراین مشکلی برای اضافه کردن آن به فهرست شما وجود ندارد. حمله از جناحین و پرنده شجاع حرکاتی هستند که می خواهید Staraptor شما در این مبارزه بداند.

هونکرو

Pokemon 430 Honchkrow

منبع: شرکت پوکمون

یکی دیگر از شمارنده های عالی برای Buzzwole، تکامل سنگ Sinnoh از مورکرو ژنرال دوم، Honchkrow است. این نوع Dark and Flying هیچ نقطه ضعف یا مقاومت قابل توجهی ندارد، اما مرحله اول آن بسیار رایج است و در بسیاری از رویدادها به نمایش درآمده است، بنابراین اکثر بازیکنان فعال فرصت های زیادی برای تکامل و تقویت آن داشته اند. بهترین حرکت هانچکرو هنگام رویارویی با Buzzwole می باشد نوک زدن و حمله آسمان.

گردباد (تجسم)

Pokemon 641 Tornadus Incarnate

منبع: شرکت پوکمون

یکی از نیروهای طبیعت Unova، تورنادوس (تجسم) شمارنده برتر بعدی ما برای Buzzwole است. این نوع Flying خالص در برابر آسیب‌های نوع Bug و Fighting مقاومت می‌کند در حالی که هیچ نقطه ضعفی ندارد Buzzwole می‌تواند از آن سوء استفاده کند. او همچنین چندین بار در حمله‌ها ظاهر شده است و آب نبات را با فرم دوم به اشتراک می‌گذارد، بنابراین روشن کردن آن باید آسان باشد. اگر تورنادوس Incarnate را به این مبارزه می آورید، می خواهید که او بداند ایر اسلش و طوفان.

گردباد (Therian)

Pokemon 641 Tornadus Therian

منبع: شرکت پوکمون

اگرچه شکل Incarnate عملکرد بهتری دارد، اما Tornadus (Therian) نیز یک پیشخوان برای Buzzwole است. او همچنین یک نوع پرواز خالص است، بنابراین در برابر آسیب‌های Fighting و Bug مقاومت می‌کند. او بارها به اندازه فرم Therian خود نمایش داده نشده است، اما آنها آب نبات مشترک دارند، بنابراین روشن کردن آن هنوز هم باید نسبتا آسان باشد. گست و طوفان حرکات ایده آل برای تورنادوس Therian در این مبارزه هستند.

بی مزه

Pokemon 521 Unfezant

منبع: شرکت پوکمون

آخرین اما نه کم اهمیت، Unfezant بومی Unovan و یکی دیگر از شمارنده عالی برای Buzzwole است. این نوع عادی و پرنده در برابر آسیب نوع Bug مقاومت می کند و هیچ نقطه ضعف مرتبطی ندارد. مرحله اول آن، Pidove فوق العاده رایج است، بنابراین تکامل و تقویت آن باید آسان باشد. ایر اسلش و حمله آسمان بهترین حرکات Unfezant برای این حمله هستند.

پشتیبان گیری؟

اگرچه اکثر بازیکنان می‌توانند تیمی از بهترین کانترها تشکیل دهند، اما اگر در تیم خود شکافی پیدا کنید، تعداد زیادی پشتیبان وجود دارند که در گروه‌های بزرگ‌تر به خوبی کار می‌کنند. فقط مطمئن شوید که در حال طفره رفتن هستید و هر یک از موارد زیر می تواند پشتیبان مناسبی باشد:

 • Zapdos با پرتو شارژ و دریل پک
 • توکانون با پک و دریل پک
 • Mewtwo با Confusion و Psystrike
 • Togekiss با Air Slash و Aerial Ace
 • یانمگا با وینگ اتک و آس هوایی
 • اسکایتر با اسلش هوایی و آس هوایی
 • هوپا (بی بند) با سردرگمی و روانی
 • نویورن با ایر اسلش و طوفان
 • Blaziken با Fire Spin و Brave Bird
 • لوستر با چرخش آتش و گرمای بیش از حد
 • Swellow با بال اتک و اتک آسمان
 • Charizard با Air Slash و Blast Burn
 • Fearow با Peck و Sky Attack
 • Talonflame با Peck و Brave Bird
 • رشیرام با نیش آتش و گرمای بیش از حد
 • Pidgeot with Gust و Brave Bird
 • هوپا (محصور) با سردرگمی و روانی
 • تاپو کوکو با حمله سریع و پرنده شجاع
 • Oricorio (Baile) با ایر اسلش و طوفان

سایه پوکمون؟

تعادل مجدد Shadow Pokémon نجات یافته از Team GO Rocket آنها را به توپ های شیشه ای عالی تبدیل می کند. نه تنها آمار آنها افزایش می یابد، بلکه در طول رویدادهای خاص یا با Elite TM، امکان تغییر حرکت آنها وجود دارد. اگر هر یک از پوکمون‌های زیر را با ست حرکت مناسب داشته باشید، در این Raid بسیار خوب عمل می‌کنند:

 • Shadow Moltres با Wing Attack و Sky Attack
 • Shadow Ho-Oh با قدرت پنهان (پرواز) و Brave Bird
 • Shadow Honchkrow با Peck و Sky Attack
 • Shadow Staraptor با Wing Attack و Brave Bird
 • Shadow Zapdos با Thunder Shock و Drill Peck
 • Shadow Lugia با Extrasensory و Aeroblast +
 • Shadow Mewtwo با Confusion و Psystrike
 • Shadow Scyther با Air Slash و Aerial Ace
 • Shadow Charizard با Air Slash و Blast Burn
 • Shadow Crobat با ایر اسلش و ایر کاتر
 • سایه الکاظم با سردرگمی و روانی
 • Shadow Gliscor با وینگ اتک و آس هوایی
 • Shadow Metagross با Zen Headbutt و Psychic

توجه: این یک حمله عالی برای Shadow Pokémon است. Shadow Moltres و Ho-Oh از هر پوکمون دیگری در لیست بهترین شمارنده ها، از جمله Megas، بهتر عمل می کنند، در حالی که Shadow Honchkrow و Shadow Staraptor رایج تر از همه چیز به جز Mega Pidgeot بهتر عمل می کنند.

چند بازیکن برای شکست دادن Buzzwole در پوکمون گو لازم است؟

اگرچه Ultra Beasts حملات افسانه‌ای را به چالش می‌کشد، اما Buzzwole یکی از سخت‌ترها نیست. با بهترین شرایط، حتی ممکن است مربیان سطح بالا بتوانند این حمله را دوتایی کنند. با این حال، اگر فاقد بهترین شمارنده هستید یا سطح پایین تری دارید، ممکن است بخواهید یک مهمانی چهار یا پنج نفره را هدف بگیرید.

شرایط آب و هوایی که می تواند بر این Raid تأثیر بگذارد عبارتند از:

 • هوای ابری / ابری حرکات جنگی و زهرآگین Buzzwole و همچنین شمارنده‌های نوع Fairy شما را تقویت می‌کند.
 • باران حرکات نوع Buzzwole را تقویت می کند
 • باد شمارنده های نوع پرواز و روانی شما را تقویت می کند
 • آفتابی / هوای صاف شمارنده های نوع آتش شما را تقویت می کند

در مورد مقابله با Buzzwole در پوکمون گو سؤالی دارید؟

آیا در مورد مقابله با هیولای افسانه ای Ultra Beast، Buzzwole در Pokémon Go سؤالی دارید؟ نکاتی برای مربیان همکار خود دارید؟ آنها را در نظرات زیر رها کنید، و مطمئن شوید که Pokédex کامل ما را بررسی کنید، بنابراین می توانید بهترین باشید که هیچ کس تا به حال نبوده است!مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
چگونه دومین نسخه بتا عمومی iOS 16 را در آیفون خود دانلود کنیم

در طول WWDC22، اپل از نسخه بعدی نرم افزار آیفون به شکل iOS 16 رونمایی کرد. با iOS 16، اپل مجموعه ای از ویژگی های کاملاً جدید مانند صفحه نمایش قفل قابل تنظیم، قابلیت ویرایش و عدم ارسال در پیام ها، مسیریابی چند مرحله ای را در اختیار کاربران قرار …

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …