Pokémon Go: Pheromosa Raid Guide

اخبار اپل


Season of Go اینجاست و همراه با آن، Ultra Beasts. این پوکمون‌های افسانه‌ای در فضای فوق‌العاده سفر کرده‌اند و راه خود را در حملات پوکمون گو پیدا کرده‌اند، جایی که می‌توانید با آنها مبارزه کنید و آنها را بگیرید. خوشبختانه، ما اینجا در iMore همه چیزهایی را که برای شکست دادن آنها باید بدانید، می دانیم. و مطمئن شوید که بهترین لوازم جانبی پوکمون گو ما را بررسی کنید، تا بتوانید برای سفر پوکمون خود به طور کامل مجهز شوید!

فروموسا در پوکمون گو کیست؟

منبع: شرکت پوکمون

UB-02 Beauty، Pheromosa دومین مورد از Ultra Beasts است، کلاس خاصی از پوکمون های افسانه ای که فقط در Ultra Space یافت می شوند. به ندرت، Ultra Wormholes در منطقه آلولا ظاهر می‌شود و به مردم و پوکمون‌ها به طور یکسان توانایی عبور از دنیای پوکمون و Ultra Space را می‌دهد. اکنون، Ultra Beasts، ابتدا با Pokémon Go Fest 2022 و سپس در حملات بعدی، راه خود را به Pokémon Go پیدا کرده‌اند.

از نظر گیم پلی، Pheromosa تایپ خود، Bug and Fighting را با همکار Ultra Beast، Buzzwole به اشتراک می گذارد. متأسفانه، در حالی که Buzzwole مقدار زیادی از آن را دارد، Pheromosa به قدری شکننده است که نمی‌تواند به طرز وحشتناکی در Pokémon Go مفید باشد. برای ورود به دکس عالی است و به Pokémon HOME منتقل می‌شود، اما این یکی از جانوران اولترا خواهد بود.

استراتژی های Mega Evolution برای Pheromosa در Pokémon Go؟

گزینه های انگشت شماری برای Mega Evolution هنگام مقابله با Pheromosa وجود دارد که بر روی سه نقطه ضعف آن تمرکز دارد: Flying، Fire و Psychic.

مگا پیجوت

Pokemon 018 Pidgeot Mega

منبع: شرکت پوکمون

در صورت امکان، Mega Pidgeot همان Pokémon Mega Evolved برای مقابله با Pheromosa است. به عنوان یک نوع معمولی و پرنده، در برابر آسیب نوع Bug مقاومت می کند و هیچ نقطه ضعفی ندارد که Pheromosa بتواند از آن استفاده کند. مهمتر از آن، یک نوع Mega Boost را برای سایر انواع پرواز در میدان فراهم می کند و انواع Flying اکثریت قریب به اتفاق شمارنده های توصیه شده را تشکیل می دهند. اگر Mega Pidgeot را به این حمله می‌آورید، باید بدانید گست و پرنده شجاع.

مگاچاریزارد Y

Pokemon 006 Mega Charizard Y

منبع: شرکت پوکمون

اگر نمی توانید Mega Evolve a Pidgeot را بپردازید، Mega Charizard Y بهترین گزینه بعدی است. به عنوان یک نوع Fire و Flying، آسیب کمتری از هر دو نوع حرکات Bug و Fighting دریافت می کند، در حالی که به طور همزمان دو نقطه ضعف Pheromosa را تقویت می کند. به یک حرکت شارژی از نوع Flying دسترسی ندارد، بنابراین نمی تواند آسیب زیادی وارد کند، اما ایر اسلش و انفجار سوختگی بهترین حرکت آن برای این مبارزه است.

مگا لاتیوس

Pokemon 381 Latios Mega

منبع: شرکت پوکمون

اگرچه من یک استراتژی مبتنی بر Psychic را برای این حمله توصیه نمی‌کنم، اگر مگا انرژی برای Pidgeot یا Charizard ندارید، یا قبلاً Mega Latios را آماده کرده‌اید، در مقابل Pheromosa بسیار خوب عمل می‌کند. به عنوان یک نوع Psychic و Dragon، حرکات نوع Bug Ultra Beast برای آسیب فوق العاده موثر ضربه می زند، اما Latios در برابر حرکات نوع جنگی خود مقاومت می کند. ضربه سر ذن و روانی حرکاتی هستند که می خواهید Mega Latios شما بدانند.

تذکرات ارجمند

در حالی که آنها عملکرد خوبی نخواهند داشت، Pokémon های Mega Evolved زیر نیز می توانند برای این حمله کار کنند:

بهترین شمارنده ها برای فروموسا در پوکمون گو کدامند؟

Pheromosa یک Bug and Fighting با دسترسی به حرکات نوع Bug و Fighting است. از نقاط ضعف آن می توان به نوع پرواز، آتش، روانی و پری اشاره کرد. با این حال، پرواز یک ضعف مضاعف است، بنابراین بهتر است در صورت امکان روی انواع پرواز تمرکز کنید.

Moltres

Pokemon 146 Moltres

منبع: شرکت پوکمون

یکی از پرندگان افسانه ای کانتو، Moltres یک شمارنده عالی برای Pheromosa است. این از نوع Fire and Flying است، به این معنی که در برابر آسیب‌های Bug و Fighting مقاومت می‌کند. Moltres همچنین بارها و به روش های مختلف در دسترس بوده است که واقعاً دلیلی برای کمبود این پوکمون افسانه ای برای بازیکنان فعال وجود ندارد. اگر مولترس را همراه می آورید، حمله از جناحین و حمله آسمان حرکاتی هستند که می خواهید بدانید.

هو اوه

Pokemon 250 Ho-oh

منبع: شرکت پوکمون

طلسم افسانه ای پوکمون گلدHo-Oh یکی دیگر از شمارنده های عالی برای فروموسا است. این همچنین از نوع Fire و Flying است، بنابراین در برابر آسیب های نوع Bug و Fighting مقاومت می کند. Ho-Oh به اندازه Moltres در دسترس نبوده است، اما تعداد زیادی دویدن در حملات و زمان به عنوان Shadow Pokémon دیده شده است، بنابراین اکثر بازیکنان فعال این شانس را داشته اند که حداقل یک یا دو را بگیرند. قدرت پنهان (پرواز) و پرنده شجاع بهترین حرکات هو اوه برای این حمله هستند.

رایکوازا

Pokemon 384 Raquaza

منبع: شرکت پوکمون

طلسم افسانه ای پوکمون زمرد، Rayquaza در این حمله عالی عمل می کند. این نوع Flying و Dragon از هر دو نوع حرکات Bug و Fighting آسیب کمتری می گیرد، و چندین بار در حملات انجام شده است که به بازیکنان فرصت های زیادی برای گرفتن و تقویت آن می دهد. اگر Rayquaza را به این مبارزه می آورید، باید بداند ایر اسلش و طوفان.

لوجیا

Pokemon 249 Lugia

منبع: شرکت پوکمون

یکی دیگر از شمارنده های عالی برای فروموسا، طلسم افسانه ای است پوکمون نقره ای، لوجیا با این حال، فقط یک Lugia خاص انجام می دهد: Apex Lugia که با تکمیل تحقیقات محدود Apex Masterwork به دست آمده است. این Lugia خاص، که به یک حساب در هر حساب محدود می شود، می تواند یاد بگیرد ایروبلاست ++، که به خوبی با آن جفت می شود فراحسی برای وارد کردن خسارت ویرانگر با استاندارد آئروبلاست نمی تواند با کانترهای برتر رقابت کند. اگر این نوع Psychic و Flying را می آورید، آسیب کمتری از حرکات نوع جنگی و آسیب استاندارد از نوع Bug خواهد گرفت.

شجاعت

Pokemon 628 Braviary

منبع: شرکت پوکمون

Braviary که در ابتدا در منطقه Unova ژنرال V کشف شد، انتخاب عالی دیگری برای این حمله است. این یک نوع معمولی و پرنده است که به آن در برابر آسیب های نوع Bug مقاومت می کند و هیچ نقطه ضعفی که Pheromosa نمی تواند از آن استفاده کند. با این حال، Braviary را فقط می توان از طریق Evolution به دست آورد و مرحله اول آن به طور معمول تخم ریزی نمی شود. با این حال، اگر یکی دارید، می‌خواهید Braviary خود را بداند ایر اسلش و پرنده شجاع.

ایولتال

Pokemon 717 Yveltal

منبع: شرکت پوکمون

یکی دیگر از طلسم های افسانه ای، ایولتال در آن حضور داشت پوکمون Y و همچنین در این حمله عملکرد خوبی دارد. این یک نوع Dark and Flying است، بنابراین هیچ مقاومت یا ضعف مناسبی ندارد و تا به حال فقط یک بار اجرا شده است، بنابراین بسیاری از بازیکنان آب نبات کافی برای تقویت کامل آن به دست نیاورده‌اند. با این حال، اگر یکی دارید، Yveltal شما باید بداند گست و طوفان هنگام مواجهه با فروموسا

گردباد (تجسم)

Pokemon 641 Tornadus Incarnate

منبع: شرکت پوکمون

یکی از نیروهای افسانه ای طبیعت، تورنادوس (تجسم) یک گزینه عالی برای این مبارزه است. به عنوان یک نوع پرواز خالص، او در برابر آسیب‌های نوع Bug و Fighting مقاومت می‌کند و شکل Incarnate او در Pokémon Go در دسترس‌تر بوده است. علاوه بر این، هر دو شکل آب نبات را به اشتراک می گذارند، که باعث می شود تا آنها را آسان تر کنید. ایر اسلش و طوفان حرکت ایده آل برای این شکل از تورنادوس است.

گردباد (Therian)

Pokemon 641 Tornadus Therian

منبع: شرکت پوکمون

اگرچه شکل تجسم آن ترجیح داده می شود، تورنادوس (Therian) نیز در برابر فروموسا عالی عمل می کند. او همچنین یک نوع پرنده خالص است، بنابراین از تمام حملات فروموسا آسیب کمتری دریافت می کند، و هر دو شکل در حال حاضر چندین بار در حمله بوده اند. اگر یک تورنادوس Therian را به این مبارزه می آورید، گست و طوفان حرکاتی هستند که می خواهید او بداند.

زاپدوس

Pokemon 145 Zapdos

منبع: شرکت پوکمون

دومین پرندگان افسانه ای کانتو، زاپدوس، یک شمارنده عالی برای فروموسا است. این نوع Electric و Flying در برابر آسیب‌های نوع Bug و Fighting مقاومت می‌کند و به روش‌های زیادی در سراسر Pokémon Go موجود است که دلیل خوبی برای بازیکنان فعال وجود ندارد که هنوز یکی از آنها را نداشته باشند. اگر Zapdos را در تیم خود قرار دهید، باید بدانید شوک رعد و برق و دریل پک.

هونکرو

Pokemon 430 Honchkrow

منبع: شرکت پوکمون

تکامل سنگ Sinnoh در Gen II’s Murkrow، Honchkrow یک گزینه عالی برای این مبارزه است. به عنوان یک نوع Dark and Flying، هیچ مقاومت قابل توجهی ارائه نمی دهد، اما در برابر هیچ یک از حرکات فروموسا نیز ضعیف نیست. همچنین تنها تاپ کانتر در دسترس است که اولین مرحله آن یک تخم ریزی معمولی است. اگر هنچکرو را به این مبارزه می آورید، نوک زدن و حمله آسمان مجموعه حرکت ایده آل آن است.

میو دو

Pokemon 150 Mewtwo

منبع: شرکت پوکمون

آخرین اما نه کم‌اهمیت‌تر، Mewtwo ژنرال I تنها تاپ شمارنده غیر پروازی در لیست ما است. این یک نوع Psychic خالص است، بنابراین حرکات نوع Bug Pheromosa آسیب فوق‌العاده مؤثری را وارد می‌کند، در حالی که Mewtwo در برابر آسیب‌های نوع Fighting مقاومت می‌کند. Mewtwo بارها و بارها در دسترس بوده است و یک حمله با اولویت بالا است، بنابراین اکثر بازیکنان فعال حداقل یک یا دو نفر را در اختیار دارند. متأسفانه، در حالی که Mewtwo می تواند آسیب کافی برای رقابت با دیگر کانترهای برتر وارد کند، بعید است که یک نوع Mega Boost دریافت کند، بنابراین ممکن است با چند نسخه پشتیبان بهتر باشد. اگر میوتو را به این مبارزه می آورید، باید بداند گیجی و حمله روانی.

پشتیبان گیری؟

اگرچه اکثر بازیکنان می توانند تیمی از بهترین کانترها را تشکیل دهند، اما اگر در تیم خود شکافی پیدا کردید، پشتیبان های زیادی وجود دارند که در گروه های بزرگتر به خوبی کار می کنند. فقط مطمئن شوید که در حال طفره رفتن هستید و هر یک از موارد زیر می تواند پشتیبان مناسبی باشد:

 • Unfezant با Air Slash و Sky Attack
 • یانمگا با وینگ اتک و آس هوایی
 • Togekiss با Air Slash و Aerial Ace
 • استاراپتور با وینگ اتک و پرنده شجاع
 • توکانون با پک و دریل پک
 • اسکایتر با اسلش هوایی و آس هوایی
 • نویورن با ایر اسلش و طوفان
 • لوستر با چرخش آتش و گرمای بیش از حد
 • Charizard با Air Slash و Blast Burn
 • رشیرام با نیش آتش و گرمای بیش از حد
 • Talonflame با Peck و Brave Bird
 • هوپا (محصور) با سردرگمی و روانی
 • Oricorio (Baile) با ایر اسلش و طوفان
 • Victini با Confusion و V-Create
 • تاپو کوکو با سوئیچ ولت و پرنده شجاع
 • اژدها با دم اژدها و طوفان
 • Latios با Zen Headbutt و Psychic
 • سیگیلیف با ایر اسلش و ایر کاتر
 • کروبات با ایر اسلش و ایر کاتر

سایه پوکمون؟

تعادل مجدد Shadow Pokémon نجات یافته از Team GO Rocket آنها را به توپ های شیشه ای عالی تبدیل می کند. نه تنها آمار آنها افزایش می یابد، بلکه در طول رویدادهای خاص یا با Elite TM، امکان تغییر حرکت آنها وجود دارد. اگر هر یک از پوکمون‌های زیر را با ست حرکت مناسب داشته باشید، در این Raid بسیار خوب عمل می‌کنند:

 • Shadow Moltres با Wing Attack و Sky Attack
 • Shadow Ho-Oh با قدرت پنهان (پرواز) و Brave Bird
 • Shadow Zapdos با Thunder Shock و Drill Peck
 • Shadow Lugia با Extrasensory و Aeroblast +
 • Shadow Staraptor با Wing Attack و Brave Bird
 • Shadow Scyther با Air Slash و Aerial Ace
 • Shadow Mewtwo با Confusion و Psystrike
 • Shadow Charizard با Air Slash و Blast Burn
 • Shadow Honchkrow با Peck و Sky Attack
 • سایه اژدها با دم اژدها و طوفان
 • Shadow Crobat با ایر اسلش و ایر کاتر
 • Shadow Gliscor با وینگ اتک و آس هوایی
 • Shadow Metagross با Zen Headbutt و Psychic

توجه: Shadow Moltres و Apex Shadow Ho-Oh از پوکمون های دیگر در لیست بهترین شمارنده ها، از جمله Megas، بهتر عمل می کنند.

چند بازیکن برای شکست دادن Pheromosa در Pokémon Go نیاز است؟

اگرچه Ultra Beasts قول داده اند که حملات چالش برانگیزی داشته باشند، Pheromosa باید نسبتا آسان باشد، زیرا اکثر بهترین شمارنده ها در برابر انواع حرکت آن مقاومت می کنند. در بهترین شرایط، دو بازیکن سطح بالا باید بتوانند با هم آن را شکست دهند. اگر بهترین کانترها را ندارید یا سطح پایین تری دارید، ممکن است بخواهید یک مهمانی چهار نفره یا بیشتر را هدف بگیرید.

شرایط آب و هوایی که می تواند بر این Raid تأثیر بگذارد عبارتند از:

 • باران حرکات نوع اشکال فروموسا را ​​تقویت می کند
 • هوای ابری / ابری حرکات نوع جنگی و همچنین شمارنده‌های نوع پری شما را تقویت می‌کند.
 • باد شمارنده های نوع پرواز و روانی شما را تقویت می کند
 • آفتابی / هوای صاف شمارنده های نوع آتش شما را تقویت می کند

در مورد استفاده از Pheromosa در Pokémon Go سؤالی دارید؟

آیا در مورد مقابله با هیولای افسانه ای فوق العاده، Pheromosa در Pokémon Go سؤالی دارید؟ نکاتی برای مربیان همکار خود دارید؟ آنها را در نظرات زیر رها کنید، و مطمئن شوید که Pokédex کامل ما را بررسی کنید، بنابراین می توانید بهترین باشید که هیچ کس تا به حال نبوده است!مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …

اخبار اپل
این کابل های لایتنینگ بافته شده نسبت به اپل دوام بیشتری دارند

چرا باید به کابل سفید خسته کننده ای بچسبید که وقتی بتوانید آن را به بافته ارتقا دهید، به ناچار از بین می رود؟ عکس: Cult of Mac Deals اپل در زمینه شارژ لوازم جانبی از رکورد خوبی برخوردار نیست. کابل های لایتنینگ این شرکت، به ویژه، گران قیمت و …