Pokémon Go: Xurkitree Raid Guide

اخبار اپل


Season of Go اینجاست و همراه با آن، Ultra Beasts. این پوکمون‌های افسانه‌ای در فضای فوق‌العاده سفر کرده‌اند و راه خود را در حملات پوکمون گو پیدا کرده‌اند، جایی که می‌توانید با آنها مبارزه کنید و آنها را بگیرید. خوشبختانه، ما اینجا در iMore همه چیزهایی را که برای شکست دادن آنها باید بدانید، می دانیم. و مطمئن شوید که بهترین لوازم جانبی پوکمون گو ما را بررسی کنید، تا بتوانید برای سفر پوکمون خود به طور کامل مجهز شوید!

Xurkitree در پوکمون گو کیست؟

منبع: شرکت پوکمون

UB-03 Lighting، Xurkitree دومین مورد از Ultra Beasts است، کلاس خاصی از پوکمون های افسانه ای که فقط در Ultra Space یافت می شوند. به ندرت، Ultra Wormholes در منطقه آلولا ظاهر می‌شود و به مردم و پوکمون‌ها به طور یکسان توانایی عبور از دنیای پوکمون و Ultra Space را می‌دهد. اکنون، Ultra Beasts، ابتدا با Pokémon Go Fest 2022 و سپس در حملات بعدی، راه خود را به Pokémon Go پیدا کرده‌اند.

از نظر گیم پلی، Xurkitree یک نوع Electric خالص با آمار حمله فوق العاده بالا است. در حال حاضر، مجموعه حرکتی آن چیزهایی برای دلخواه باقی می‌گذارد، اما حتی با محدودیت‌های فعلی‌اش، این پوکمونی است که شما می‌خواهید در گوشه خود بخواهید.

استراتژی های Mega Evolution برای Xurkitree در Pokémon Go؟

گزینه های انگشت شماری برای Mega Evolution هنگام مقابله با Xurkitree وجود دارد، اما در حال حاضر، هیچ مگا پوکمون مناسبی از نوع Ground در Pokémon Go وجود ندارد. در حال حاضر، ما منتظر معرفی Mega Swampert، Mega Camerupt یا Mega Garchomp هستیم، اما تا آن زمان، هنوز گزینه‌های مناسبی وجود دارد.

مگا جنگار

Pokemon 094 Gengar Mega

منبع: شرکت پوکمون

بهترین مگا پوکمون در این حمله مگا جنگار است. به عنوان یک نوع Poison و Ghost، در برابر آسیب های نوع Fairy و Grass مقاومت می کند، در حالی که آسیب معمولی از حرکات نوع Electric می گیرد. اگر مگا جنگار را به این مبارزه می آورید، باید بدانید پنجه سایه و توپ سایه.

مگا لاتیوس

Pokemon 381 Latios Mega

منبع: شرکت پوکمون

یکی دیگر از مگا پوکمون های قوی، Mega Latios است. این یک نوع اژدها و روان است بنابراین در برابر آسیب های نوع الکتریکی و چمن مقاومت می کند، اما نسبت به حرکات نوع پری ضعیف است. بهترین حرکت مگا لاتیوس برای این مبارزه است نفس اژدها و روانی.

مگا بیدریل

Pokemon 015 Beedrill Mega

منبع: شرکت پوکمون

شما همچنین می توانید Mega Beedrill را به این حمله بیاورید. Beedrill یک نوع Poison و Bug است که به آن مقاومت در برابر آسیب های نوع Grass و Fairy می دهد و هیچ نقطه ضعفی که Xurkitree می تواند از آن استفاده کند، ندارد. نیش حشره و Drill Run حرکات ایده آل برای مگا بیدریل در این مبارزه هستند.

مگا استیلیکس

Pokemon 208 Steelix Mega

منبع: شرکت پوکمون

به عنوان تنها Mega Pokémon نوع زمینی در Pokémon Go تاکنون، Mega Steelix یک گزینه در اینجا است، اما گزینه عالی نیست. عملکرد آن حتی از شمارنده‌های پشتیبان نیز بسیار عقب‌تر است، اما می‌تواند همان نوع Mega Boost را برای سایر انواع زمین در زمین فراهم کند. علاوه بر حجیم بودن، در مقابل آسیب‌های نوع الکتریکی و پری نیز مقاومت می‌کند، به طوری که این افزایش مدت طولانی دوام می‌آورد. با این حال، Mega Steelix فاقد یک حرکت سریع از نوع Ground است، بنابراین بهترین کاری که می توانید برای مجموعه حرکت آن انجام دهید این است نیش تندر و زمين لرزه. به زبان ساده، آنقدر آسیب نمی‌زند که بیشتر بازیکنان بخواهند آن را به همراه داشته باشند.

تذکرات ارجمند

در حالی که آنها عملکرد خوبی نخواهند داشت، Pokémon های Mega Evolved زیر نیز می توانند برای این حمله کار کنند:

بهترین شمارنده ها برای Xurkitree در پوکمون گو کدامند؟

Xurkitree یک نوع الکتریکی خالص با دسترسی به حرکات نوع Electric، Fairy و Grass است. تنها نقطه ضعف آن Ground Type است.

لاندوروس (Therian)

Pokemon 645 Landorus Therian

منبع: شرکت پوکمون

یکی از نیروهای افسانه ای طبیعت، Landorus (Therian) یک ضد عالی برای Xurkitree است. این نوع پروازی و زمینی در برابر آسیب های نوع الکتریکی مقاومت می کند و هیچ نقطه ضعفی ندارد که Ultra Beast بتواند از آن استفاده کند. اگرچه فرم Therian او به اندازه شکل Incarnate او در دسترس نبوده است، هر دو آب نبات را به اشتراک می گذارند، و باعث می شود تا آن را آسان تر کنید. اگر شما یک Therian Landorus را به این مبارزه می آورید، می خواهید که او بداند شات گلی و زمين لرزه.

Excadrill

Pokemon 530 Excadrill

منبع: شرکت پوکمون

Excadrill بومی Unovan یکی دیگر از گزینه های عالی برای این مبارزه است. از نوع زمینی و فولادی است، یعنی در برابر حرکات پری و برقی مقاومت می کند و هیچ نقطه ضعفی ندارد. Excadrill نیز به آسانی در دسترس است و تنها به 50 آب نبات نیاز دارد تا به طور کامل مرحله اول معمول خود را تکامل دهد. اگر Excadrill را برای مبارزه با Xurkitree بیاورید، می خواهید سیلی گلی و Drill Run برای مجموعه حرکتی آن

گارچومپ

Pokemon 445 Garchomp

منبع: شرکت پوکمون

یکی دیگر از گزینه های عالی برای این مبارزه یک شبه افسانه ای از منطقه Sinnoh، Garchomp است. این نوع زمین و اژدها نسبت به آسیب نوع پری ضعیف است، اما در برابر حرکات نوع الکتریکی مقاومت می کند. اگرچه مرحله اول آن، Gible به طور معمول بسیار رایج نیست، اما درمان روز جامعه را داشته و در رویدادهای دیگر نیز حضور داشته است، بنابراین اکثر بازیکنان فعال این شانس را داشته اند که این پوکمون را بگیرند و تکامل دهند. شات گلی و نیروی زمین حرکاتی هستند که می خواهید Garchomp شما هنگام مواجهه با Xurkitree بداند.

Rhyperior

Pokemon 464 Rhyperior

منبع: شرکت پوکمون

یکی دیگر از شمارنده های عالی برای Xurkitree، تکامل سنگ Sinnoh از Rhyhorn، Rhyperior ژنرال I است. این نوع زمین و صخره در برابر آسیب های نوع الکتریکی مقاومت می کند، اما نسبت به Grass دارای ضعف مضاعف است، بنابراین moveset مهم است. Rhyperior و Rhyhorn در بسیاری از رویدادها، از جمله روز جامعه، به نمایش درآمده اند، بنابراین اکثر بازیکنان فعال حداقل یک یا دو نفر را قبلاً فعال کرده اند. اگر Rhyperior را به این مبارزه می آورید، می خواهید سیلی گلی برای حرکت سریع آن و زمين لرزه برای حرکت شارژ آن

گرودون

Pokemon 383 Groudon

منبع: شرکت پوکمون

بعدی طلسم افسانه ای است پوکمون روبی، گرودون. گرودون یک نوع زمینی خالص است، بنابراین حرکات نوع چمن برای آسیب بسیار موثر ضربه می زند، اما در برابر آسیب های نوع الکتریکی مقاومت می کند. با توجه به حضور در چندین حمله، تحقیقات ویژه، جوایز پیشرفت تحقیقاتی، و حتی در لیگ نبرد پوکمون گو، دلیل خوبی وجود ندارد که بازیکنان فعال حداقل یکی از آنها را از قبل فعال نکرده باشند. شات گلی و زمين لرزه حرکاتی هستند که می خواهید گرودون شما هنگام مواجهه با این جانور فوق العاده بداند.

Landorus (تجسم)

Pokemon Landorus Incarnate

منبع: شرکت پوکمون

اگرچه شکل Therian آن عملکرد بهتری دارد، Landorus (Incarnate) نیز یک پیشخوان برای Xurkitree است. این همچنین از نوع زمینی و پروازی است، بنابراین در برابر آسیب های نوع الکتریکی مقاومت می کند در حالی که هیچ نقطه ضعفی ندارد که Ultra Beast بتواند از آن استفاده کند. همچنین این شکل رایج‌تر Landorus است، بنابراین اکثر بازیکنان فعال احتمالاً از قبل یک یا دو نفر را آماده کرده‌اند و برای این مبارزه آماده هستند. اگر یک Landorus Incarnate را به این حمله می آورید، باید بداند شات گلی و نیروی زمین.

کروکودیل ها

Pokemon 553 Crocodile

منبع: شرکت پوکمون

کروکودیل که در ابتدا در منطقه Unova ژنرال V با آن مواجه شد، یک شمارنده عالی برای Xurkitree است. این یک نوع Dark and Ground است، به این معنی که در برابر آسیب‌های نوع الکتریکی مقاومت می‌کند، اما در هر دو حرکات Grass و Fairy ضعیف است. یکی دیگر از نکات منفی کروکودل این است که به دست آوردن آن چقدر سخت است. این فقط می تواند تکامل یابد و مرحله اول آن فقط می تواند از تخم های عجیب 12 کیلومتری که از دست رهبران تیم GO Rocket نجات یافته اند بیرون بیاید. با این حال، اگر یکی را دارید، باید بدانید سیلی گلی و زمين لرزه برای این حمله

گلورک

Pokemon 623 Golurk

منبع: شرکت پوکمون

گلورک، یکی دیگر از بومیان یونووان، در مقابل زورکیتری بسیار خوب عمل می کند. این نوع Ghost and Ground در برابر آسیب های نوع الکتریکی مقاومت می کند، اما حرکات نوع چمن به شدت ضربه می زند. گلورک بسیار قابل دستیابی است، که در چندین رویداد در بالای تخم‌ها و طبیعت به نمایش درآمده است. سیلی گلی و نیروی زمین حرکات ایده آل گلورک در این مبارزه هستند.

ماموسواین

Pokemon 473 Mamoswine

منبع: شرکت پوکمون

یکی دیگر از شمارنده عالی برای Xurkitree Mamoswine ژنرال IV است. این نوع زمین و یخ نسبت به آسیب نوع چمن ضعیف است، اما در برابر حرکات نوع الکتریکی مقاومت می کند. Mamoswine و خط تولید آن در رویدادهایی از جمله روز جامعه نیز به نمایش درآمده اند، بنابراین اکثر بازیکنان فعال این شانس را داشته اند که این پوکمون ماموت پشمالو را شکار کرده و تکامل دهند. اگر ماموسواین را به این مبارزه می آورید، سیلی گلی و بولدوز بهترین حرکاتی هستند که می تواند بداند.

رجیگاس

Pokemon 486 Regigigas

منبع: شرکت پوکمون

آخرین اما نه کم اهمیت ترین استاد گولم های افسانه ای، Regigigas است. این نوع Normal هیچ مقاومت یا ضعف مرتبطی برای این حمله به ارمغان نمی آورد، اما بیشتر از آن است که آن را با حجم زیاد خود جبران کند. اگرچه در ابتدا محدود به تحقیقات ویژه پولی بود، اما Regigigas از آن زمان تاکنون چندین بار در حملات انجام شده است، بنابراین این احتمال وجود دارد که شما قبلاً یکی را آماده کرده باشید و برای این مبارزه آماده باشید. قدرت پنهان (زمین) و گیگا ایمپکت بهترین حرکات رجیگاس هنگام رویارویی با Xurkitree است.

پشتیبان گیری؟

اگرچه اکثر بازیکنان می توانند تیمی از بهترین کانترها را تشکیل دهند، اما اگر در تیم خود شکافی پیدا کردید، پشتیبان های زیادی وجود دارند که در گروه های بزرگتر به خوبی کار می کنند. فقط مطمئن شوید که در حال طفره رفتن هستید و هر یک از موارد زیر می تواند پشتیبان مناسبی باشد:

 • Mewtwo با Confusion و Psystrike
 • دونفان با سیلی گلی و زلزله
 • هاکسور با دم اژدها و زلزله
 • رشیرام با نیش آتش و گرمای بیش از حد
 • فلایگون با شات گلی و قدرت زمین
 • هوپا (بی بند) با سردرگمی و روانی
 • Nidoking با Fury Cutter و Earth Power
 • Terrakion با اسمک داون و شمشیر مقدس
 • هو اوه با قدرت پنهان (زمین) و زلزله
 • هیپودون با نیش یخ و نیروی زمین
 • Rayquaza با Dragon Tail و Outrage
 • Latios با نفس اژدها و روان
 • سلام با دم اژدها و شهاب سنگ دراکو
 • Zekrom با نفس اژدها و خشم
 • لوکاریو با شمارنده و کره هاله
 • پالکیا با دم اژدها و شهاب سنگ دراکو
 • Metagross با Zen Headbutt و Earthquake
 • لوستر با چرخش آتش و توپ سایه
 • دیالگا با نفس اژدها و دراکو شهاب

سایه پوکمون؟

تعادل مجدد Shadow Pokémon نجات یافته از Team GO Rocket آنها را به توپ های شیشه ای عالی تبدیل می کند. نه تنها آمار آنها افزایش می یابد، بلکه در طول رویدادهای خاص یا با Elite TM، امکان تغییر حرکت آنها وجود دارد. اگر هر یک از پوکمون‌های زیر را با ست حرکت مناسب داشته باشید، در این Raid بسیار خوب عمل می‌کنند:

 • سایه ماموسواین با سیلی گلی و بولدوزه
 • Shadow Mewtwo با Psycho Cut و Psystrike
 • Shadow Nidoking با Fury Cutter و Earth Power
 • Shadow Ho-Oh با قدرت پنهان (زمین) و زلزله
 • Shadow Metagross با Zen Headbutt و Earthquake
 • Shadow Dragonite با Dragon Tail و Outrage
 • Shadow Nidoqueen با Poison Jab و Earth Power
 • سایه سلام با دم اژدها و شهاب سنگ دراکو
 • Shadow Entei با نیش آتش و گرمای بیش از حد
 • Shadow Swampert با شلیک گل و توپ هیدرولیک
 • Shadow Gliscor با Fury Cutter و Earthquake

توجه: Shadow Pokémon در این حمله اولویت بالایی ندارد. فقط Shadow Mamoswine، Shadow Mewtwo و Shadow Nidoking می توانند با لیست بهترین شمارنده رقابت کنند.

چند بازیکن برای شکست دادن Xurkitree در پوکمون گو لازم است؟

در بهترین شرایط، سه بازیکن سطح بالا باید بتوانند Xurkitree را کنترل کنند. اگر بازیکن سطح پایین تری هستید، فاقد بهترین شمارنده ها هستید، یا فقط مطمئن نیستید، باید پنج بازیکن را هدف بگیرید.

شرایط آب و هوایی که می تواند بر این Raid تأثیر بگذارد عبارتند از:

 • باران حرکات نوع الکتریکی Xurkitree را تقویت می کند
 • آفتابی / هوای صاف حرکت نوع چمن آن و همچنین شمارنده های نوع زمینی شما را تقویت می کند
 • هوای ابری / ابری حرکت نوع پری آن را تقویت می کند

درباره مقابله با Xurkitree در پوکمون گو سؤالی دارید؟

آیا سؤالی در مورد بازی Legendary Ultra Beast Xurkitree در پوکمون گو دارید؟ نکاتی برای مربیان همکار خود دارید؟ آنها را در نظرات زیر رها کنید، و مطمئن شوید که Pokédex کامل ما را بررسی کنید، بنابراین می توانید بهترین باشید که هیچ کس تا به حال نبوده است!مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …